
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2660234
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 19:07:33 | | SCORE | 6479 |
|---|
| FPS | 107 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2487 - SUB: 7377-1401 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1628 MHz - max: 1868 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (171 W) |
|---|
|