
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660237
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 19:08:58 | | SCORE | 11590 |
|---|
| FPS | 192 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 10DE-1454 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1396 MHz - max: 1696 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (350 W) |
|---|
|