FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660238
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 19:09:06 |
| SCORE | 9353 |
|---|
| FPS | 155 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 551.61 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RTX 3070 Gamming X Trio 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 1462-3903 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 551.61 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 1830 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (240 W) |
|---|