FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660243
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 19:10:31 |
| SCORE | 1015 |
|---|
| FPS | 17 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce MX450/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-1165G7 @ 2.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce MX450 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F97 - SUB: 103C-881E - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 1066 MHz - max: 1560 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9A49 - SUB: 103C-881E - REV: 1 |
|---|