FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660249
FurMark (GL) Submitted by tars on May 20, 2026 @ 19:12:46 |
| SCORE | 2549 |
|---|
| FPS | 42 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2050/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 6600H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25AD - SUB: 1025-1758 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1546 MHz - max: 1830 MHz |
|---|
| max power | 65 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1681 - SUB: 1025-1758 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 89 % |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 1900 MHz |
|---|
| max power | 19 W |
|---|