
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2660252
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 19:12:59 | | SCORE | 8038 |
|---|
| FPS | 133 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.44 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7435HS |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E1 - SUB: 1043-38E8 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.44 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 2356 MHz - max: 2656 MHz |
|---|
| max power | 143 W |
|---|
|