FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2660255
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 19:13:50 |
| SCORE | 9116 |
|---|
| FPS | 151 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12650H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A3 - SUB: 1D05-1295 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5186 |
|---|
| max core usage | 12 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 49 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 1D05-1295 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 2190 MHz - max: 2370 MHz |
|---|