FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660274
FurMark (GL) Submitted by Chrisrix07 on May 20, 2026 @ 19:18:48 |
| SCORE | 11215 |
|---|
| FPS | 186 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E04 - SUB: 103C-8550 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1740 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (250 W) |
|---|