FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 694354
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Jan 15, 2025 @ 05:25:54 |
| SCORE | 2974 |
|---|
| FPS | 49 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon(TM) RX 6400 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 24.12.1.241127 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-8700T CPU @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6400 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-743F - SUB: 1EAE-6405 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 24.12.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 18 MHz - max: 1967 MHz |
|---|
| max power | 43 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3E92 - SUB: 17AA-312D |
|---|