
|
FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 796039
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Feb 11, 2025 @ 17:47:43 | | SCORE | 5674 |
|---|
| FPS | 94 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.292 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-9100 CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1849-5121 - REV: CA |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 24.12.1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 40 MHz - max: 1643 MHz |
|---|
| max power | 162 W |
|---|
|