
|
FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 796351
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Feb 11, 2025 @ 18:59:37 | | SCORE | 4639 |
|---|
| FPS | 79 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F08 - SUB: 10DE-12FD - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 572.16 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1546 MHz |
|---|
| max power | 114 % TDP (179 W) |
|---|
|