
|
FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 797147
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Feb 11, 2025 @ 22:32:49 | | SCORE | 9029 |
|---|
| FPS | 150 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 3090 Strix OC 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 1043-87AF - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 572.16 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1396 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (390 W) |
|---|
| GPU1 | DisplayLink USB Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 17E9-6008 - SUB: 37FC9-1000072 |
|---|
|