FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 1347787
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Jul 8, 2025 @ 22:23:56 |
| SCORE | 13015 |
|---|
| FPS | 216 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.88 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7700 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22000 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RTX 5070 TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1043-89F2 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.88 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 2062 MHz - max: 2596 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (250 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-8877 - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 65 W |
|---|