
|
FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 1347837
FurMark (GL) Submitted by zano on Jul 8, 2025 @ 22:41:07 | | SCORE | 17507 |
|---|
| FPS | 291 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.88 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 5070 Ti TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1043-89F4 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.88 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 870 MHz - max: 2812 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (304 W) |
|---|
|