
|
FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 1347839
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Jul 8, 2025 @ 22:41:30 | | SCORE | 8552 |
|---|
| FPS | 142 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.6.1.250522 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1462-3810 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.6.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 102 °C |
|---|
| core clock | min: 32 MHz - max: 1647 MHz |
|---|
| max power | 196 W |
|---|
|