FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 1347857
FurMark (GL) Submitted by lucioo on Jul 8, 2025 @ 22:50:11 |
| SCORE | 3811 |
|---|
| FPS | 63 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.88 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7535HS with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A1 - SUB: 1025-1758 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.88 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 1186 MHz - max: 2130 MHz |
|---|
| max power | 42 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1681 - SUB: 1025-1758 - REV: B |
|---|
| max core usage | 74 % |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 1900 MHz |
|---|
| max power | 17 W |
|---|