FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 1347861
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Jul 8, 2025 @ 22:50:49 |
| SCORE | 20218 |
|---|
| FPS | 333 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.3.1.250220 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE RX 9070 XT Pulse |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-E490 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1651 MHz - max: 2605 MHz |
|---|
| max power | 322 W |
|---|