
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1494410
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Aug 19, 2025 @ 18:25:31 | | SCORE | 99 |
|---|
| FPS | 1 |
|---|
| 3D Renderer | Quadro M1200 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.224 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-7820HQ CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | Quadro M1200 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-13B6 - SUB: 1028-7BF - REV: A2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 902 MHz - max: 1151 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-591B - SUB: 1028-7BF - REV: 4 |
|---|
|