
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1533266
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Aug 30, 2025 @ 04:02:03 | | SCORE | 4114 |
|---|
| FPS | 68 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1462-5303 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.15 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2550 MHz - max: 2806 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (580 W) |
|---|
|