
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1569697
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Sep 9, 2025 @ 01:54:50 | | SCORE | 7855 |
|---|
| FPS | 129 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.8.1.250723 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1462-5024 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2350 MHz |
|---|
| max power | 143 W |
|---|
|