
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1569782
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Sep 9, 2025 @ 02:38:35 | | SCORE | 9545 |
|---|
| FPS | 157 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.80 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2786 - SUB: 1043-88F3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.80 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2610 MHz - max: 2866 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (214 W) |
|---|
|