
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1575091
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Sep 10, 2025 @ 17:13:19 | | SCORE | 1284 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 10DE-1539 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.29 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1786 MHz - max: 2010 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (313 W) |
|---|
|