
|
FurMark(x64) 2.1.0.2 - score ID: 1647766
FurMark (VK) Submitted by vectorlost on Oct 1, 2025 @ 03:57:54 | | SCORE | 1832 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | Quadro RTX 4000 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.2.133 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-10900X CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19041 |
|---|
| | GPU0 | Quadro RTX 4000 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1EB1 - SUB: 1028-12A0 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 452.39 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1170 MHz - max: 1290 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (125 W) |
|---|
|