
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 1699053
FurMark Knot (VK) Submitted by X86-GUIDE on Oct 15, 2025 @ 10:30:52 | | SCORE | 1425 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5300 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.2.178 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2697 v3 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5300 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7340 - SUB: 1028-3830 - REV: CF |
|---|
| graphics driver | Adrenalin 2020 21.6.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 1467 MHz |
|---|
| max power | 71 W |
|---|
|