FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 1724927
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Oct 21, 2025 @ 19:00:19 |
| SCORE | 4220 |
|---|
| FPS | 70 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7E06 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6987 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 63 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 10DE-2057 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2452 MHz - max: 2836 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP |
|---|