FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 1867691
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Nov 23, 2025 @ 18:19:51 |
| SCORE | 510 |
|---|
| FPS | 8 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1043-8694 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7040 |
|---|
| max core usage | 7 % |
|---|
| core clock | min: 1000 MHz - max: 1000 MHz |
|---|
| max power | 53 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1EAE-6505 - REV: C7 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 2 MHz - max: 2428 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 77 °C |
|---|
| max power | 101 W |
|---|