
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 1955185
FurMark Knot (GL) Submitted by 123 on Dec 11, 2025 @ 22:04:21 | | SCORE | 3567 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.44 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 1458-4039 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.44 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1680 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 97 % TDP (351 W) |
|---|
|