
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 1956863
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Dec 12, 2025 @ 11:00:46 | | SCORE | 3028 |
|---|
| FPS | 50 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 8700F 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2786 - SUB: 1043-88EC - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2386 MHz - max: 2806 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (200 W) |
|---|
|