FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 1962131
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Dec 13, 2025 @ 11:17:43 |
| SCORE | 1918 |
|---|
| FPS | 31 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 25.11.1.251104 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-7700K CPU @ 4.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1043-5A5 - REV: CA |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.11.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 20 MHz - max: 1739 MHz |
|---|
| max power | 146 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-5912 - SUB: 1462-7A12 - REV: 4 |
|---|