
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 1968314
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Dec 14, 2025 @ 14:01:15 | | SCORE | 17456 |
|---|
| FPS | 290 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2696 v3 @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1458-4180 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.88 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 2580 MHz - max: 2708 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (300 W) |
|---|
|