FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 1971224
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Dec 15, 2025 @ 00:55:35 |
| SCORE | 2720 |
|---|
| FPS | 45 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A750 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 - Build 32.0.101.8331 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Sparkle Arc A750 Titan OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A1 - SUB: 172F-3934 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8331 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2050 MHz |
|---|
| max power | 183 W |
|---|