FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 1971868
FurMark (GL) Submitted by Topdim on Dec 15, 2025 @ 06:49:34 |
| SCORE | 9892 |
|---|
| FPS | 164 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.28 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1462-5310 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.28 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2040 MHz - max: 2572 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (361 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7D70 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 64 W |
|---|