FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 1972748
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Dec 15, 2025 @ 12:32:25 |
| SCORE | 13493 |
|---|
| FPS | 223 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.44 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7D91 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7040 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1650 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 84 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1043-8900 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 2220 MHz - max: 2626 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP |
|---|