FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2150796
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Jan 19, 2026 @ 17:39:51 |
| SCORE | 8658 |
|---|
| FPS | 143 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) 5 210H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7AB - SUB: 103C-8D2D - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7077 |
|---|
| max core usage | 33 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 1350 MHz |
|---|
| max power | 42 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D19 - SUB: 103C-8D2D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2092 MHz - max: 2296 MHz |
|---|