FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2502728
FurMark ROG (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 01:23:10 |
| SCORE | 10617 |
|---|
| FPS | 176 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 577.00 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-4790K CPU @ 4.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1043-85EA - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 577.00 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1570 MHz - max: 1798 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (278 W) |
|---|