FurMark(x64) 2.10.0.0 - score ID: 2502747
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 01:33:31 |
| SCORE | 14199 |
|---|
| FPS | 236 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1458-240E - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1329 MHz - max: 1957 MHz |
|---|
| max power | 363 W |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|