FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502748
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 01:34:37 |
| SCORE | 2155 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 4600G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2584 - SUB: 1462-8123 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 930 MHz - max: 1492 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (70 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1636 - SUB: 1EE8-3E50 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 37 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 400 MHz |
|---|