
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502749
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 01:35:10 | | SCORE | 3832 |
|---|
| FPS | 63 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon RX 580 Series |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.260 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3400G with Radeon Vega Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Radeon RX 580 Series |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-67DF - SUB: 1043-517 - REV: E7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.1.1 |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) RX Vega 11 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15D8 - SUB: 1002-15D8 - REV: C8 |
|---|
| max core temperature | 36 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 0 MHz |
|---|
|