
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502750
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 01:35:44 | | SCORE | 9461 |
|---|
| FPS | 157 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73EF - SUB: 148C-2418 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 99 °C |
|---|
| core clock | min: 5 MHz - max: 2310 MHz |
|---|
| max power | 157 W |
|---|
|