FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502751
FurMark (GL) Submitted by 1 on Apr 9, 2026 @ 01:36:50 |
| SCORE | 13424 |
|---|
| FPS | 223 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | XFX RX 9070 XT Mercury OC Magnetic Air |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EAE-8811 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 41 MHz - max: 2641 MHz |
|---|
| max power | 377 W |
|---|