
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502753
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 01:37:51 | | SCORE | 2423 |
|---|
| FPS | 41 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19042 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 1462-C752 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 556 MHz - max: 1470 MHz |
|---|
| max power | 89 % TDP (156 W) |
|---|
|