FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502755
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 01:40:07 |
| SCORE | 9573 |
|---|
| FPS | 159 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 8940HX with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D18 - SUB: 1462-149E - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1792 MHz - max: 2138 MHz |
|---|
| max power | 103 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) 610M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-149E - REV: D8 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 38 W |
|---|