FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502759
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 01:42:38 |
| SCORE | 7031 |
|---|
| FPS | 117 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 650 MHz - max: 650 MHz |
|---|
| max power | 22 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 1043-87AC - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1756 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|