FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2502786
FurMark ROG (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 01:52:54 |
| SCORE | 15274 |
|---|
| FPS | 254 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-6700K CPU @ 4.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E04 - SUB: 1043-8675 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1516 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (249 W) |
|---|
| GPU1 | DisplayLink USB Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 17E9-430C - SUB: 37FC9-1005072 |
|---|