
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502789
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 01:55:31 | | SCORE | 18158 |
|---|
| FPS | 303 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1458-418B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 2408 MHz - max: 3128 MHz |
|---|
| max power | 127 % TDP (453 W) |
|---|
|