FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502790
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 01:55:55 |
| SCORE | 1693 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F0A - SUB: 1462-8121 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1770 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (91 W) |
|---|
| GPU1 | Parsec Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1CEE5-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|