
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502794
FurMark (GL) Submitted by SalaIAUnievangelica on Apr 9, 2026 @ 01:57:32 | | SCORE | 30139 |
|---|
| FPS | 502 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-89EF - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 2476 MHz - max: 2768 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (577 W) |
|---|
|