FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502798
FurMark (GL) Submitted by Samukreuviski on Apr 9, 2026 @ 01:58:27 |
| SCORE | 10089 |
|---|
| FPS | 166 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 255HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1025-1830 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 16 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D58 - SUB: 1025-1830 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 720 MHz - max: 2378 MHz |
|---|