
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502801
FurMark (GL) Submitted by eXraided on Apr 9, 2026 @ 02:03:12 | | SCORE | 9365 |
|---|
| FPS | 155 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-7700K CPU @ 4.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 5080 TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1043-89D7 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2416 MHz - max: 2700 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (366 W) |
|---|
|