FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502803
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 02:04:22 |
| SCORE | 2057 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 17AA-8031 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7076 |
|---|
| max core usage | 85 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 850 MHz |
|---|
| max power | 120 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D58 - SUB: 17AA-8031 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1448 MHz - max: 2416 MHz |
|---|